👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مفهوم احضار چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مفهوم احضار چیست

پاورپوینت مفهوم احضار چیست شامل 23 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

4251/0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم احضار چیست

پاورپوینت مفهوم احضار چیست شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

احضار در لغت به معنای حاضر کردن، فرا خواندن و به حضور خواستن؛ آمده است و در اصطلاح نیز عبارت است از؛ دستور به حاضر شدن و فرا خواندن شخص یا اشخاص به عنوان مظنون یا متهم و یا شاهد و مطلع به وسیله بازپرس یا دادگاه برای ادای توضیحات یا بازجویی و هر امر لازم دیگر در نزد ایشان و در زمان معین.

احضار نامه ورقه ویژه‌ای است که بوسیله دادگاه خطاب به مظنون یا متهم یا شاهد به منظور حضور یافتن نزد دادگاه یا بازجو با قید زمان و مکان حضور صادر می‌شود و مضمون احضارنامه عبارت است از اسم و شهرت احضار شده و تاریخ و علت احضار و محل حضور و نتیجه عدم حضور که معمولاً ذیل احضارنامه مرقوم می‌شود و احضارنامه باید مورخ و به مهر و امضای مرجع صادر کننده آن باشد. احضار متهم فقط بوسیله احضارنامه صورت می‌گیرد و احضار متهم از طریق تلفن و پیک و غیره فاقد مجوز قانونی است و ضمانت اجرا ندارد طبق نظریه شماره 696/ 339 مورخ 18/ 11/ 1365 اداره حقوقی و نظریه مشورتی شماره 6737/ 7 – 12/ 12/ 1365 اداره حقوقی قوه قضائیه.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

موضوع و مورد احضار

ابلاغ احضارنامه

ضمانت اجرای احضار نامه

شرایط جلب متهم

تفاوت احضارنامه با برگ جلب

ضوابط ناظر به احضار متهم

پایان

عنوان : مفهوم احضار چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

جزوه حقوق مدنی 5 استاد محبوبی - حقوق خانواده پیشینه تحقیق و مبانی نظری مدیریت ارتباط با مشتری پاورپوینت تحلیل دانشگاه علوم پزشکی هلند پاورپوینت خلاقيت ، كارآفرينی ، خوداشتغالی پیشینه تحقیق و مباني نظري دستگاه ايمني، اهميت انواع تمرینات مقاومتی و تمرینات با انواع کش و تاثیر تمرینات با TRX و آثار آن بر فاکتورهای آمادگی جسمانی