👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بازاريابي و مشتري مداري

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بازاريابي و مشتري مداري

دانلود پاورپوینت با موضوع بازاريابي و مشتري مداري، در قالب ppt و در 35 اسلاید، قابل ویرایش، شامل بازاريابي چيست، انواع تقاضا و وظايف اساسي بازاريابي، آميخته، بازاريابي خدمات، عناصر آميخته ترفيع، ويژگيهاي خدمات، ارائه خدمات به مشتريان ومتمايز بودن محصول، قيمت، هزينه‌هاي غير مالي خدمات براي مشتريان، تبليغات، اهداف تبليغات، پيشبرد فروش، فروش حضوري

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

1177/916 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع بازاريابي و مشتري مداري، در قالب ppt و در 35 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

بازاريابي چيست؟

انواع تقاضا و  وظايف اساسي بازاريابي

آميخته بازاريابي خدمات

ويژگيهاي خدمات

عناصر آميخته ترفيع

ارائه خدمات به مشتريان ومتمايز بودن محصول

قيمت

هزينه‌هاي غير مالي خدمات براي مشتريان

تبليغات

اهداف تبليغات

پيشبرد فروش

فروش حضوري

كاركردهاي فروش حضوري

روابط عمومي

مديريت مشتريان داخلي

فلسفه هاي مديريت بازاريابي

مقايسه مفاهيم فروش و بازاريابي

گرايش بازاريابي اجتماعي

تفاوت گرايش بازاريابي ارتباطي مند و گرايش بازاريابي

مشتري مداري ؛ مفاهيم وتعاريف

مزاياي رضايت مشتري

هفت دستور طلايي براي جلب رضايت مشتري

رفتار مصرف‌كننده چيست ؟

مزاياي  شناخت رفتار مصرف كننده

قسمتی از متن:

مشتري مداري عبارتست از جمع آوري اطلاعات مربوط به مشتري واستفاده از اين اطلاعات در واحدهاي تجاري ( Kohli & Jaworski  1990 ).

مشتري‌مداري نوعي فرهنگ سازمان است كه به مؤثرترين وكارآمدترين شكل، رفتارهاي لازمه جهت ارزش گذاشتن به مشتريان به برترين شكل را ايجاد مي‌كند . ( Narver & Slatter  1990 ).

مشتري مداري ، گرايش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتري واستفاده از آن در تدوين استراتژي به منظور برآورده ساختن اين نيازها واجراي اين استراتژي از طريق پاسخگوئي مثبت به خواسته‌ها ونيازهاي مشتريان است . ( Ruekert  1992 ).

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع  " بازاريابي و مشتري مداري"  می باشد که در حجم 35 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های مجموعه مدیریت به عنوان ارائه کلاسی درسهای مدیریت بازاریابی و اصول بازاریابی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه هوشمندسازی مدارس مبانی نظری و پیشینه تحقیق ساختار و تمرکز مالکیت 48 صفحه شکلگیری و تقسیم بندی انواع فرهنگ سازمانی و بررسی فرآیند و مولفه های آن پروژه درس شبکه های کامپیوتری دانلود پاورپوینت کاربرد رهبری