👈 فروشگاه فایل 👉

پرسشنامه خشنودی شغلی اسمیت، کندال و هالین

ارتباط با ما

... دانلود ...

پرسشنامه خشنودی شغلی اسمیت، کندال و هالین

پرسشنامه رضایت و خشنودی شغلی اسمیت، کندال و هالین با نمره گذاری، تفسیر، روایی و پایایی، بررسی مولفه ها و خرده مقیاس ها، 70 سوالی در قالب فایل ورد و با فرمت docx

مشخصات فایل

تعداد صفحات

5

حجم

970/461 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

پرسشنامه خشنودی شغلی اسمیت، کندال و هالین با تفسیر، روایی و پایایی، بررسی مولفه ها و خرده مقیاس ها، 70 سوالی در قالب فایل ورد و با فرمت docx

تفسیر پرسشنامه پرسشنامه خشنودی شغلی اسمیت، کندال و هالین

پرسشنامه خشنودی شغلی دارای 70 سوال و شش بعد می باشد. این ابعاد شامل ماهیت کار(22 سوال)، همکاران (11 سوال)، ارتقا(7 سوال)، حقوق(9 سوال)، محیط کار(7 سوال) و سرپرستی(14 سوال) بود.

 ابعاد پرسشنامه خشنودی شغلی

ابعاد    تعداد سوالات

ماهیت کار    22

همکاران    11

ارتقا    7

حقوق    9

محیط کار    7

سرپرستی    14

روایی و پایایی پرسشنامه خشنودی شغلی اسمیت، کندال و هالین

روایی پرسشنامه خشنودی شغلی توسط کندال و هیولین (1989)کوک و همکاران، شکرکم و ارشدی(1369)، موسوی (1377) و رضایی (1377) سنجیده و مورد تایید قرار گرفت. مقدار آلفای کرونباخ این پرسشنامه مقدار 85/0 گزارش شده است(غنی،1373). در اين پژوهش نيز قبل از اجرا روایی محتوایی این پرسشنامه ها به تأييد تعدادي از متخصصان رسيده است و همچنین مقدار الفای کرونباخ این پرسشنامه به ترتیب در پرسشنامه سلامت سازمانی (82/0=α)، پرسشنامه سازگاری شغلی(85/0=α) و پرسشنامه خشنودی شغلی (86/0=α) بود. بنابراین روایی و پایایی این پرسشنامه ها نیز مورد تایید قرار گرفت.

👇محصولات تصادفی👇

جزوه اقتصاد کلان دانشجویان رشته های مدیریت مبانی نظری تشخیص نفوذ با تکنیکهای داده کاوی تشریح کامل مولفه ها و ابعاد فناوری اطلاعات و ساختار سازمانی پاورپوینت تحلیل دفتر خدمات نارنجی روسیه پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 32 (کاهش ارزش دارایی ها)