👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معرفی خرد اقلیم

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معرفی خرد اقلیم

باتوجه به میزان بالای مصرف انرژی در کشور و پرهزینه بودن بهره برداری از منابع انرژی الزام طراحی هدفمند ساختمان ها در فضاهای شهری و تامین قسمتی از انرژی ساختمان از طریق منابع انرژی پاک اجتناب ناپذیر می نماید.در این پاوپوینت سعی شده به طور کامل خرد اقلیم را توضیح دهد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

392/356 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت معرفی خرد اقلیم

باتوجه به میزان بالای مصرف انرژی در کشور و پرهزینه بودن بهره برداری از منابع انرژی الزام طراحی هدفمند ساختمان ها در فضاهای شهری و تامین قسمتی از انرژی ساختمان از طریق منابع انرژی پاک اجتناب ناپذیر می نماید. در این میان توجه به خرد اقلیم در زمان طراحی موجب کاهش مصرف انرژی در ساختمان و دستیابی به الگوی صحیح جهت رسیدن به معماری و شهرسازی پایدار خواهد بود. رابطه متقابل و تنگاتنگی بین ساختمان ها و محیط خارجی آنها وجود دارد. هربناء وضعیت آب و هوایی اطراف خود را تغییر می دهد.

فهرست مطالب:

مقدمه

بررسی مفهوم اقلیم خرد شهری و طراحی اقلیمی

اصول کلی و توصیه ها در زمینه طراحی اقلیمی ساختمان

جهت گیری ساختمان

حجم و فرم کلی ساختمان

جدارهای نورگذر

اینرسی حرارتی

مصالح بومی خرد اقلیم

مدیریت انرژی و مدیریت مصرف انرژی در ساختمان

پیشنهادات

نتیجه گیری

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق تفکر انتقادی دانشجویان 116 صفحه تحقیق انواع سند، قدرت اجرایی و اعتباری آنها پایان نامه مهندسی عمران با عنوان نگهداری و مدیریت راهها و جاده ها پایان نامه مهندسی برق با عنوان نحوه عملکرد دستگاههای الکترونیکی عابر بانک پاورپوینت بررسی اهميت كنترل مواد غذايي در سطح عرضه و برنامه هاي آينده