👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تنصیف اموال زوجین

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تنصیف اموال زوجین

پاورپوینت تنصیف اموال زوجین شامل 18 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

18

حجم

3915/598 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تنصیف اموال زوجین

پاورپوینت تنصیف اموال زوجین شامل 18 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

همانطور که میدانیم زن و شوهر بعداز جاری شدن عقد و به عبارتی بعد از ازدواج نسبت به یکدیگر وظایفی دارند که از نمونه های آن میتوان به تمکین شوهر از طرف زن و همینطور پرداخت نفقه و امثال اینها اشاره نمود. همچنین طبق قوانینی که قانون گذار هرکشور تعیین و تصویب نموده است مواردی همچون سهم زن و شوهر از دارایی های زندگی و امثال اینها نیز در زمینه ی حق و حقوق زن و شوهر مورد بررسی قرار میگیرد. برای مثال ؛ یکی از موارد مهم که تعیین کننده ی حق و حقوق میباشد در زمینه ی شرط تنصیف زوجه می باشد که در این مطلب به طور کامل و دقیق در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

شرط تنصیف اموال زوج

به طورکلی موضوع تنصیف اموال زمانی پیش می آید که زن و شوهر به دلایلی قصد جدا شدن از یکدیگر را داشته باشند. این درخواست از طرف شوهر بوده و زن هیچ گونه درخواستی مبنی بر جدایی از همسرش نسبت به دادگاه نداشته باشد. همچنین مهم ترین نکته در این زمینه این است که طبق تشخیص دادگاه درخواست طلاق از سوی مرد به دلایلی مانند تخلف زن و یا عدم تمکین وی از سوی همسرش نبوده باشد.

درچنین مواردی موضوع تنصیف پیش آمده و بعد از بررسی های لازم و طبق دستور دادگاه ، نصف اموالی که مرد در زمان زندگی زناشویی خود به همراه همسرش به دست آورده است به زن تعلق میگیرد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شرط تنصیف اموال زوج

شرایط تحقق شرط تنصیف

محقق شدن طلاق

عدم اتفاق طلاق به دلایل موجه

مقدار حق زن از طلاق اجباری

اموال مشمول شرط تنصیف

نکات مهم در مورد حق تنصیف

پایان

عنوان : تنصیف اموال زوجین

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 18

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارتباط 33 صفحه مبانی نظری رابطه خودکارآمدی و اهمال کاری تحصیلی در دانش آموزان پاورپوینت کامل کتاب جامعه شناسی سازمان ها پاورپوینت فصل ششم کتاب درآمدی به جامعه شناسی تألیف بروس کوِئن ترجمه محسن ثلاثی با موضوع گروههای اجتماعی پاورپوینت تحلیل مسکن اجتماعی در تایپه