👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت طرحواره شکست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت طرحواره شکست

پاورپوینت طرحواره شکست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

42

حجم

4305/326 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت طرحواره شکست

پاورپوینت طرحواره شکست شامل 42 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اعتقاد به این که فرد شکست خورده است یا در آینده شکست خواهد خورد و این که شکست برای او اجتناب ناپذیر است. فرد در مقایسه با همسالانش در حوزه های پیشرفت (مثل تحصیل، شغل، ورزش و…) غالباً احساس بی کفایتی میکند. اغلب شامل این باور است که شخصی، دیوانه، بی استعداد، نالایق و نادان است و نسبت به دیگران، موفقیت کمتری دارد.

♦️سیمای بالینی طرح واره شکست:

 بیمارانی که طرح واره شکست دارند معتقدند نسبت به همسالان خود در حوزه های پیشرفت، مانند شغل، مسائل مالی، منزلت اجتماعی، تحصیل یا ورزش، شکست خورده اند.

آنها احساس می کنند در مقایسه با دیگران واقعا بی کفایت اند – به گونه ای که خودشان را به انسانهایی دیوانه، نالایق، بی استعداد، نادان یا ناموفق می نگرند و معتقدند ذاتا از داشتن استعداد موفقیت محرومند.

رفتارهای معمول چنین بیمارانی عبارتند از تسلیم طرحواره شدن از طریق ضایع کردن خودشان یا انجام کارها با بی میلی، رفتارهای اجتنابی مانند اهمالکاری یا انجام ندادن تکالیف

و رفتارهای جبران افراطی مثل کار کردن بی وقفه یا شکل های دیگر پیشرفت طلبی،

افرادی که طرح واره شکست را به صورت افراطی جبران می کنند، معتقدند مثل دیگران آن قدر باهوش یا با استعداد نیستند، اما می توانند با تلاش بسیار و پشتکار زیاد به چنین وضعی نائل شوند.

 آنها اغلب آدم های کاملا موفقی از آب درمی آیند، با این حال احساس میکنند موفقیت های آنها ساختگی و جعلی است.

 این بیماران در جهان بیرون به ظاهر موفق به نظر می رسند، اما احساس زیربنایی آنها این است که در آستانه شکست قرار دارند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

سیمای بالینی طرح واره شکست

تله شکست

اهداف درمان تله شکست

تکنیک های شناختی درمان تله شکست

تکنیک های تجریی درمان تله شکست

تکنیک های رفتاری درمان تله شکست

مشکلات ویژه طرح واره شکست

ریشه های تحولی تله زندگی شکست

نشانه های تله زندگی شکست

مراحل تغيير تله زندگی شکست

نمونه کارت آموزشی برای مقابله با تله زندگی شکست

پایان

عنوان : طرحواره شکست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری سکونتگاه های غیررسمی پاورپوینت تحلیل مديريت شهري در جهان طراحی و مقادیر نامی موتور و مبدل در سیستم های کششی القایی بررسی و آسیب شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ ها پایان نامه كارشناسی بهداشت عمومی با عنوان تعیین میزان آگاهی و نگرش دانشچویان دانشكده بهداشت و معماری دانشگاه شهید بهشتی در مورد اكستازی و عوارض ناشی