👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کار درمانی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کار درمانی چیست

پاورپوینت کار درمانی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

4209/617 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت کار درمانی چیست

پاورپوینت کار درمانی چیست شامل 27 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

شاید تابه‌حال فکر می‌کردید کاردرمانی به‌معنی مشاوره درمورد شغل افراد است. کاردرمانان به بیماران کمک می‌کنند تا فعالیت‌های جسمانی روزانه‌ی خود را سروسامان بدهند و مهارت‌های لازم برای انجام برنامه روزانه، مانند مراقبت از خود، انجام کارهای خانه، رفت‌وآمد و… را به‌دست بیاورند. در این مبحث به معرفی کار درمانی، تاریخچه و اهداف آن و با حوزه فعالیت‌ها و عملکرد کاردرمانان و افراد نیازمند خدمات کاردرمانی آشنا خواهیم شد.

کاردرمانی به کسانی توصیه می‌شود که سکته کرده‌اند، مبتلا به اوتیسم یا سایر اختلالات رشد هستند، کسانی که تازه جراحی کرده‌اند (مثلا جایگزینی لگن)، جانبازان، افراد کهنسال و اشخاصی که دچار افسردگی و اضطراب هستند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه کاردرمانی

اهداف کاردرمانی چیست؟

کاردرمانان دقیقا چه می‌کنند؟

حوزه‌ی فعالیت کاردرمانان چیست؟

کار درمانی به فرد چه کمکی می‌کند؟

چه کسانی به کاردرمانی نیاز دارند؟

خدمات کاردرمانی در کجا ارائه می‌شود؟

پایان

عنوان : کار درمانی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق خودشناسی انسجامی 32 صفحه جغرافیای تاریخی و طبیعی کلاردشت با نگاهی به سفال های آن پاورپوینت تولید ناخالص داخلی و تولید ناخالص ملی پاورپوینت برنامه ريزي استراتژيك و فرايند بازاريابي پاورپوینت تحلیل شهرک مسکونی زیتون اصفهان