👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مطالعات منطقه 6 شیراز

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مطالعات منطقه 6 شیراز

دانلود فایل پاورپوینت مطالعات منطقه 6 شیراز ، در حجم 25 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

1235/293 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مطالعات منطقه 6 شیراز ، در حجم 25 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

1- موقعیت منطقه در شهر

این منطقه در شمال غرب شیراز واقع شده است و از سمت جنوب شرقی به منطقه یک ، از شمال غرب به سمت جاده سپیدان و یاسوج و از جنوب غربی به سمت کوه دراک منتهی می شود .

2- مطالعات جغرافیایی

اين منطقه از غرب توسط بولوار فرهنگ شهر ، از شمال توسط مرز اراضي صنايع الكترونيك و رودخانه خشك ، از شمال شرقي و شرق توسط باغهاي قصرالدشت و از جنوب توسط خيابان شمس معالي آباد محدوده مي شود . ( البته محدوده طرح تفصيلي )

اين منطقه در مرغوبترين اراضي شمال غرب شيراز واقع شده است ودر مجموع بافتي نوساز دارد كه محصول توسعه شهري شيراز به سمت شمال غرب در دهه هاي اخير است . احداث كارخانه صنايع الكترونيك و مجموعه هاي آپارتماني معالي آباد و ايجاد دسترسيهاي مناسب به اين منطقه – در پيش انقلاب – جاذبه لازم را جهت گسترش موجهاي توسعه مسكوني فراهم آورد و بعد از انقلاب طرحهاي تفكيكي كه اغلب بدون رعايت حداقل ضوابط شهرسازي ، همراه با فعاليت بساز و بفروشها ، بورس بازي زمين و … است ، در اين منطقه آغاز شد .

منطقه شش به دلايل موقعيت استقرار ، هسته اوليه شكل گيري و زمان گسترش آن ، وضعيت كاملا متفاوتي از ساير مناطق شيراز دارد . اين تفاوت در نقش منطقه بر كلان شهر شيراز و مسايل و معضلات دروني منطقه متبلور شده است .

و...

فهرست مطالب:

1- موقعیت منطقه در شهر

2- مطالعات جغرافیایی

3- مطالعات زیست محیطی

4- مطالعات جمعیتی

5- مطالعات اجتماعی ، اقتصادی

6- مطالعات کالبدی – فضایی

7- کاربری های موجود در منطقه

این فایل با فرمت پاورپوینت در 25 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل ورد استانداردهای طراحی مجتمع مسکونی(18 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پرسشنامه استاندارد سرمایه اجتماعی ناهاپیت و گوشال با روایی و پایایی پروپوزال زمانبندی کارها در رایانش ابری و ارائه الگوریتمی بهینه برای بهبود بازدهی آن بررسی خرید آنلاین در تجارت الکترونیکی پاورپوینت کمیسیون اصل 90 پاورپوینت تحلیل معماری و طراحی خوابگاه شبانه روزی در بانکوک