👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اعاده دادرسی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اعاده دادرسی چیست

پاورپوینت اعاده دادرسی چیست شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

729/828 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اعاده دادرسی چیست

پاورپوینت اعاده دادرسی چیست شامل 44 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

اعتراض به رای امکانی است که در قوانین برای یکی از طرفین یا هر دو طرف دعوی یا شکایت و یا برای افراد دیگری که طبق قانون حق اعتراض دارند و رای به نفع آن ها صادر نشده، در نظر گرفته شده است. اعتراض به آرا انواع مختلفی دارند. هریک از روش های اعتراض به آرا با توجه به موضوع مورد رسیدگی و رای صادر شده و همچنین دادگاه صادر کننده رای ممکن است قابلیت طرح و پیگیری در مراجع قضایی را داشته باشند یا نداشته باشند. حال اگر نتیجه دادرسی در پرونده ای حکمی باشد که شما آن حکم را به دلایلی صحیح ندانید، ممکن است اینگونه راهنمایی شوید که باید اعتراض اعاده دادرسی را مطرح کنید. اما نمی دانید اعاده دادرسی چیست و به چه شکل باید مطرح شود.

در ادامه به بررسی اعاده دادرسی می پردازیم :

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مبنای اعاده دادرسی

انواع اعاده دادرسی

جهات درخواست اعاده دادرسی

چگونگی رسیدگی به دادخواست اعاده دادرسی

مرجع اعاده دادرسی

مهلت درخواست اعاده دادرسی

تمدید مهلت

چگونگی اجرای حکم مورد درخواست اعاده دادرسی

رأی دادگاه در مرحله اعاده دادرسی

تصحیح رأی

چگونگی اجرای رأی صادره در مرحله اعاده دادرسی

پایان

عنوان : اعاده دادرسی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 732 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

اهمیت ویژگی و سازمان یافتگی عمل مجرمانه پولشویی پاورپوینت طراحي برنامه نظام يافته ( فصل ششم کتاب سيستمهاي اطلاعات مديريت رضائیان) پاورپوینت آشنایی با شهر اکولوژیک پرسشنامه استاندارد ارزیابی اثرات اینترنت بر بازاریابی بررسی چگونگی ارتباط سه متغیر سود تعهدی و سرمایه در گردش و جریان‌های نقد حاصل از فعالیت های عملیاتی به عنوان نمایندگان جریانات نقدی و تعهدی