👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حق ارتفاق چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حق ارتفاق چیست

پاورپوینت حق ارتفاق چیست شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

557/615 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حق ارتفاق چیست

پاورپوینت حق ارتفاق چیست شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

منظور از حقوق ارتفاقی، آن دسته از حقوقی است که برای شخص، در ملک دیگری وجود داشته باشد؛ مثلاً در زمین یا خانه کسی، مجرای فاضلاب یا آب باران زمین یا خانه دیگری باشد. در این صورت صاحب آن خانه یا زمین نمی تواند از استفاده همسایه جلوگیری کند. اگر کسی از ایام قدیم در خانه یا ملک دیگری حق مرور یا مجرای آب به ملک خود داشته، صاحب خانه یا مالک نمیتواند مانع عبور او یا مانع آب بردن از ملک خود شود. همچنین است حق داشتن شبکه، ناودان، حق شرب و غیره مالک می تواند از اجازه ای که برای استفاده از ملکش به دیگران داده، هر زمان که خواست رجوع کند. پس چنانچه کسی حق عبور در ملک دیگری ندارد ولی صاحب ملک اجازه دهد که از ملک او عبور کنند، هر وقت مالک بخواهد، می تواند از اجازه خود برگردد و مانع عبور شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

خصوصیات حق ارتفاق

تفاوت حق ارتفاق و حق انتفاع چیست؟

اسباب ایجاد حق ارتفاق

پایان

عنوان : حق ارتفاق چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 560 کیلوبایت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق هوش و نظریه های آن 38 صفحه بررسی مجازاتهای بازدارنده در قانون جدید پروپوزال ارزیابی عملکرد و رتبه بندی شعب سازمان تامین اجتماعی با DEA مبانی نظری و پیشینه تحقیق ارزیابی و مدیریت عملکرد 81 صفحه پرسشنامه عوامل موثر بر پذیرش سیستم معاملات بر خط بورس اوراق بهادر تهران