👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بیمارستان آنادولو در ترکیه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بیمارستان آنادولو در ترکیه

دانلود فایل پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان آنادولو در ترکیه ، در حجم 24 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.مرکز پزشکی آنادولو ، از سوی بنیاد آنادولو و با همکاری گسترده دانشگاه جان هاپکینز آمریکا ، در شهر تاریخی استانبول ترکیه...

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

3629/321 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان آنادولو در ترکیه ، در حجم 24 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

مرکز پزشکی آنادولو ، از سوی بنیاد آنادولو و با همکاری گسترده دانشگاه جان هاپکینز آمریکا ، در شهر تاریخی استانبول ترکیه، جهت ارائه جدیدترین خدمات درمانی و پزشکی ، تاسیس گردیده است.

هدف این مرکز استفاده از تازه ترین تکنولوژی ها و روش های درمانی است. این مرکز یکی از پیشروترین مراکز در سطح جهان بوده و همکاری نزدیکی با دانشگاه جان هاپکینز آمریکا دارد.

در فاصله ای نه چندان دور از فرودگاه جدید شهر استانبول، درست در امتداد بزرگراهی که آناتولیا را به اروپا متصل می کند، تصویر زیبا و مستحکم پروژه مجتمع درمانی آنادولو به چشم می خورد.

این مرکز در واقع نزدیکترین مجتمع بهداشتی ودرمانی در جوار دریای مرمراست که به لحاظ موقعیت جغرافیایی و قرارگیری در مهمترین منطقة‌ صنعتی ترکیه، همواره لیست عظیمی از بیماران و کاربران را در فهرست مراجعین خود دارد.

و...

فهرست مطالب:

ساخت بیمارستان

موقعیت بیمارستان و معماری

بخش های مختلف این بیمارستان

مصالح مصرفی

سیستم سازه ایی بیمارستان

نقشه بیمارستان و ریزفضاها

این فایل با فرمت پاورپوینت در 24 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل ورد معماری بیمارستان(16 صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت كار آفريني چيست و كارآفرين كيست؟ جزوه درس بیوفیزیک بطور کامل بررسی نقش عوامل طبیعی موثر بر روند توسعه فیزیکی شهرستان شهریار کاربرد فناوری نانو در تولید و استخراج نفت و گاز استفاده از کارت امتیازدهی متوازن در ارزیابی عملکرد منابع انسانی