👈 فروشگاه فایل 👉

آشنایی با برش هواگاز یا پلاسما

ارتباط با ما

... دانلود ...

آشنایی با برش هواگاز یا پلاسما

پاورپوینت آشنایی با برش هواگاز یا پلاسما در31 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

1085/981 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

آشنایی با برش هواگاز یا پلاسما

برشکاری با قوس پلاسما

برای برش هر فلزی با سرعت برشی نسبتاً بالا، می‎توان از جت پلاسمایی که توسط تکنیک‌های انقباض قوس خشک معمولی تولید می‌شوند، استفاده نمود. ضخامت‌های عملیات برشکاری، از ۸/۱ اینچ شروع شده و حداکثر آن به ظرفیت شدت جریان مشعل و خصوصیات فیزیکی فلز بستگی دارد. برای مثال در صورتی که یک مشعل با مکانیزم خوب و ظرفیت شدت جریان هزار Amp باشد، می‎تواند آلومینیم را تا ضخامت ۶ اینچ و فولاد زنگ نزن را تا ضخامت ۵ اینچ برش دهد. در اکثر کاربردهای صنعتی، ضخامت ورق‌ها کمتر یا مساوی با ۱ تا ۲/۱ می‎باشد. در این رنج، پلاسماهای معمولی سطوح برش را شیب‌دار و لبه فوقانی را گرد می‌نمایند.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت زمین شناسی مهندسی نقشه های توپوگرافی و زمین شناسی در 95 اسلاید تبیین سبک رهبری توانمندساز چرخه دانش در دانشگاه های کشور آسیب شناسی فرهنگ حجاب و روشهای پیشگیرانه برای بدحجابی آناتومی دستگاه تناسلی موجودات مذکر و ارزیابی پتانسیل باروری و تولید مثل در آنها بررسی ماده 613 ق.م.ا و مسئله مجازات مندرج در این ماده با توجه به مصادیق