👈 فروشگاه فایل 👉

پروپوزال شخصی سازی تبلیغات اینترنتی با دیتا ماینینگ

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروپوزال شخصی سازی تبلیغات اینترنتی با دیتا ماینینگ

پروپوزال شخصی سازی تبلیغات اینترنتی با دیتا ماینینگ با عنوان ارائه یک مدل جهت شخصی سازی تبلیغات اینترنتی با استفاده از تکنیک داده کاوی می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

58

حجم

69/143 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

پروپوزال شخصی سازی تبلیغات اینترنتی با دیتا ماینینگ با عنوان ارائه یک مدل جهت شخصی سازی تبلیغات اینترنتی با استفاده از تکنیک داده کاوی می باشد. رهیافت ها و راه حل های فراوانی برای دستیابی به علایق مشتریان جهت ارائه خدمات و یا عرضه محصولات به مشتریان بر اساس این علایق مطرح گردید که از جمله آنها رهیافت مبتنی بر داده کاوی اطلاعات خریدهای قبلی مشتریان می باشد.

طبق مطالعاتی که صورت گرفت، دیدیم که بیشتر تحقیقاتی که در این زمینه انجام شد و مورد استفاده قرار گرفت از الگوریتم خوشه بندی K-Means جهت دسته بندی مشتریان و کاربران استفاده شد.اما به خاطر عیوبی که این الگوریتم دارا می باشد و همچنین عدم فازی بودن این الگوریتم ( که منجر به اختصاص دادن هر مشتری تنها به یک خوشه می شود ) ما به ارائه یک مدل جدید که به اصلاح این عیوب نیز می پردازد علاقه مند شدیم که این مدل و فرایندهای آن در ادامه این فصل بصورت مرحله به مرحله مورد بررسی قرار گرفته است.

اطلاعات مجموعه داده ها و آماده سازی داده:

     در این تحقیق از یک مجموعه داده مربوط به یک سایت خرده فروشی اینترنتی استفاده شد. این مجموعه داده طوری طراحی شده است که مشخصات هر کاربر و مشخصات هر خریدی که در سایت انجام می دهد ثبت شود.در این مجموعه داده 10 کالا برای خرید توسط مشتریان وجود دارد که مشخصات آنها در جدولی به نام محصولات در پایگاه داده ثبت شده است و همچنین بخشی از این مشخصات در جدول ( 3-1 ) آمده است. بعد از هر خرید، اطلاعات مربوط به آن خرید که تاریخ خرید، نوع کالا و مشخصات مشتری می باشد در جدولی به نام جدول خرید ثبت می شود.مشخصات مربوط به هر مشتری نیز پس از ثبت نام وی در سایت در جدولی به نام مشتری درج می گردد.

فهرست مطالب:

فصل اول: مقدمه و کلیات تحقیق

  1-1: مقدمه  2

  1-2: بیان مسئله  3

 1-3: هدف تحقیق  4

1-4: اهمیت تحقیق  6

1-5: ساختار تحقیق  7

روش شناسی تحقیق

3-1: مقدمه  40

3-2: اطلاعات مجموعه داده ها و آماده سازی داده  42

3-3: تعیین ارزش مشتری  44

3-4: استفاده از تکنیک های داده کاوی  48

3-5: رهیافتی برای شخصی سازی تبلیغات  56

3-6: روش ارزیابی  59

منابع  

فهرست شکل ها:

شکل 3-1 : فرایند شخصی سازی تبلیغات توسط داده کاوی  41

شکل 3-2 : قالب کاری سیستم ارائه تبلیغ در سایت  58 

فهرست جدول ها:

جدول 3-1 : مشخصات کالاهای موجود  43 

جدول 3-2 : ارزش گذاری معیار Recency  46 

جدول 3-3 : ارزش گذاری معیار Monetary  47

جدول 3-4 : مثال نحوه تخصیص RFM  48

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدیریت اعتبارات و موجودی کالا فصل یازدهم کتاب مدیریت مالی نوین استفان خلاصه کتاب هشت خوان تحول جان گاتر و دان کوهن پرسشنامه شناسایی تاثیر تمایل رابطه ای و هوش بازاریابی بر قابلیت توسعه محصول جدید مبانی نظری و پیشینه تحقیق تشخیص بدافزار در ابر 74 صفحه گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش تست سیتوکروم اکسیداز