👈 فروشگاه فایل 👉

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان و دانش آموزان استثنایی

ارتباط با ما

... دانلود ...

مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان و دانش آموزان استثنایی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان و دانش آموزان استثنایی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

15

حجم

190/80 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق کودکان و دانش آموزان استثنایی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

همواره یکی از دلایل اینکه ما نمی توانیم اطلاعات مربوط جامعی در مورد کودکان و دانش آموزان استثنایی بدست آوریم این است که معمولاً وقتی با یک کودک استثنایی مواجه می-شویم ذهن ما به خاطر انباشته شدن از غیر عادی بودن ذهنی و جسمی کودک پیش داوری می نماید و غالباً ویژگی های خاصی که کودکان استثنایی از قبیل نابینایی- ناشنوایی- کم توان ذهنی دارند مشخصه ی اصلی در زندگی آن ها می گردد و متاسفانه علیرغم آنچه گذشت فقط به واسطه این ویژگی ها به معلمان زن – همسالان و حتی پدران و اکثر مربیان ما نیز دچار همین اشتغال قبلی ذهنی می شوند و بالطبع و مادران شناخته می شوند و بس پیش داوری و مشاهدات و آموزش خود را در مورد کودک و دانش آموزان استثنایی در کلاس درس آغاز می نماید کودک استثنایی اول یک کودک است. (انسان است) و بعد کودکی است با خصوصیت ها و تفاوت ها و ویژگی های استثنایی نسبت به همه ی کودکان دیگر در واقع این ویژگی ها و تفاوت هاست که مربیان و مشاوران و معلمان زن با آن سروکار دارند و این تفاوت ها هستند که پدران و مادران باید خود را با آن سازگار و هماهنگ نمایند. با توجه به این تفاوت هاست که تأمین وسایل آموزش و پرورش برای همه در قانون اساسی جمهوری اسلامی تشریح شده است یکسان نبوده و...

در حقیقت همه افراد از نقطه نظر خصوصیات جسمانی – ذهنی – روانی- عاطفی و نسبت به همدیگر دارای تفاوت های خاصی می باشند در واقع نه تنها هر فرد نسبت به افراد دیگر از نظر ابعاد مختلف جسمانی و ذهنی دارای تفاوت های ویژه ای است. حتی بین توانایی ها و استعدادهای مختلف (کلامی- فنی- هنری) هر فرد نیز تفاوت های مشهود موجود است از ترتیب دو فرد نسبت به از قبیل افراد دیگر استثنایی است و کلمه استثنایی به طور اعم و به معنای دقیق علمی خود نمی تواند فقط به گروه های خاصی از افراد جامعه اطلاق شود.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت هدفگذاری در مدیریت استراتژیک پاورپوینت زمین شناسی مهندسی کانی شناسی پاورپوینت بررسی معماری برج آزادی پاورپوینت آشنایی با تاریخ معماری تزئینی دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد رشته حقوق به همراه پاسخنامه کلیدی (12سال اخیر) از سال 86 تا 97